home staging,  Nieruchomości,  wnętrza

Jak szybciej i drożej sprzedać mieszkanie?

Mieszkanie w świetnej lokalizacji (Legnicka), dobrej cenie, ładnie wykończone, jednak nie sprzedawało się przez kilka miesięcy, mimo iż było w ofercie kilku pośredników. Klientka zdecydowała się na naszą usługę home staging i sprzedała mieszkanie w tydzień (bez pośredników!) oraz za uwaga: wyższą cenę!

Pan, który kupił mieszkanie koniecznie chciał, żeby wszystkie dodatki zostały i stwierdził, że mieszkanie zachęcało do zamieszkania. Cieszy mnie, że meble właścicielki oraz przedmioty dekoracyjne zyskały nowe życie (jestem zwolenniczką “no waste”).

Jeśli twoją nieruchomość oglądało już wielu chętnych ale nikt nie zdecydował się na finalizację transakcji, to znaczy, że oferta jest atrakcyjna, ale sama nieruchomość nie wywarła dobrego wrażenia.

Usługa home stagingu w przypadku tego mieszkania zawierała:

  • konsultację zdalną (wysłane zdjęcia, rozmowa wstępna, wskazówki, co należy zrobić) – 1h
  • sporządzenie listy zakupów dla klientki (wskazówki co konkretnie ma zakupić i w jakiej ilosci, zgodnie z ustalonym budżetem) – 1h
  • spotkanie z klientką w mieszkaniu, rozłożenie dodatków, ustawienie mebli, zrobienie zdjęć. – 4h

Razem 6h czyli 1500 zł. Kwota wydana na dekoracje to 350 zł. Łączna inwestycja w mieszkanie przed sprzedażą to 1850 zł, co dało nam 30 tyś zysku (o tyle więcej udało się sprzedać mieszkanie).

Zdjęcia mieszkania PRZED zmianą

Zdjęcia mieszkania PO zmianie

Jeśli jesteś chciałabyś zlecić mi taki szybki home staging dla potrzeb sprzedaży lub wynajęcia lokalu (mieszkania, domu, biura), skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy, e-mail lub telefonicznie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *