Projektowanie i aranżacja wnętrz

Czym jest tak naprawdę zaprojektowanie wnętrza, czym różni się od aranżacji? Warto wiedzieć, że projektowanie wnętrza to wiele różnych etapów projektowania a aranżacja, czy wizualizacja, o którą prosicie to tylko jeden z nich.

Często okazuje się, że dzięki kilku cennym radom i wskazówkom, jakie otrzymacie ode mnie podczas konsultacji właściwie wystarczy nam moodboard, lista zakupowa i wskazówki aranżacyjne. To najlepszy sposób do pracy przy metamorfozie np. salonu czy gabinetu.

W przypadku mieszkań, czy domów na etapie budowy lub w stanie deweloperskim zdecydowanie polecam kompleksowy projekt wnętrza. Wtedy też projekt koncepcyjny – układ, funkcje pomieszczeń, wydzielenie stref, ustalenie materiałów używanych we wnętrzu – będzie konieczną bazą do dalszego projektowania szczegółów. Dopiero w kolejnych etapach pojawią się moodboardy, listy zakupowe, praca nad projektem zabudów, współpraca z fachowcami. Więcej informacji o poszczególnych etapach projektowania znajdziesz w części projekt kompleksowy wnętrza.

Przykładowe projekty aranżacji i metamorfozy wnętrz

Jeśli chcesz urządzić swoje mieszkanie, zmienić swoje wnętrze czy zaprojektować od podstaw, zapraszam do kontaktu!