Pałac Kondratowice Dolny Śląsk
Biuro,  home staging,  Nieruchomości,  Projektowanie wnętrz,  Styl,  wnętrza

Biuro w pałacu

W jednym z dolnośląskich pałaców mieści się siedziba dużej korporacji. Część pomieszczeń została urządzona przez poprzednich najemców. Starannie odrestaurowana z zachowaniem stylu architektonicznego i oryginalnych zdobień (budynek z początku XIX w.).

Otrzymałam zadanie aby urządzić gabinet prezesa firmy wraz z kameralną salą konferencyjną a właściwie “meeting roomem“. Jako, że mamy do czynienia z zabytkowym wnętrzem, zależało mi, aby podkreślić jego charakter a jednocześnie wprowadzić świeżość i nowoczesność, więc sięgnełam do ukochanego przeze mnie stylu transitional. Do realizacji projektu wykorzystaliśmy zarówno antyki jak i nowoczesne eleganckie meble. Drewno, wysokiej jakości tkaniny i skóry oraz zieleń. Na ścianach zawisły plakaty utworzone na podstawie bazy multimedialnej koncernu.

Czekam jeszcze na szklane tablice magnetyczne i kilka akcesoriów biurowych, ale już dziś mogę zaprezentować kilka zdjęć z realizacji.

2 komentarze

  • Kaldekor

    Przeobrażenie dolnośląskiego pałacu w siedzibę korporacji to prawdziwy majstersztyk. Styl transitional, o którym wspomniałaś, jest idealnym wyborem dla tego typu przestrzeni, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością. Umiejętność łączenia antycznych i nowoczesnych elementów w jednej przestrzeni jest prawdziwą sztuką, którą doskonale opanowałaś. Podziwiam to, jak podkreśliłaś zabytkowy charakter budynku, jednocześnie wprowadzając nutę świeżości i nowoczesności. Wysokiej jakości tkaniny, skóry, drewno i zieleń – wszystko to przemawia do mojego gustu i naprawdę dodaje elegancji wnętrzom. Połączenie tych materiałów sprawia, że przestrzeń jest przytulna, a jednocześnie profesjonalna, co jest kluczowe dla miejsca pracy. Szczególnie interesujący wydaje się pomysł wykorzystania plakatów utworzonych na podstawie bazy multimedialnej koncernu. To ciekawy sposób na wprowadzenie elementów firmowej tożsamości do wnętrza, jednocześnie podkreślając jego charakter.

    • ZarzadzaniestronaM2

      Bardzo dziękuję za tak miły komentarz 🙂 Niedługo będę mogła pochwalić się projektem wnętrza mieszkalno – biurowego, które powstaje w XVIII w kamienicy w centrum Wrocławia – oczywiście będę łączyć stare z nowym więc pojawią się antyki ale rownież nowoczesne tkaniny jak i funkcjonalne zabudowy meblowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *