Salon z kominkiem w stylu transitional z dwiema klasycznymi sofami i dużymi oknami
Kuchnia,  Łazienka,  Projektowanie wnętrz,  Przedpokój,  Salon,  Styl,  Sypialnia,  wnętrza

Nie wiesz na jaki styl się zdecydować – wybierz klasykę!

Właściwie co rok pojawia się jakiś nowy trend, który swoją odmiennością od mody w poprzednich sezonach wnosi wiele świeżości. W raz z nim producenci podążający za modą proponują nam szeroki wybór elementów wyposażenia wnętrza. Wiadomo zmiany są świetne ale nie zawsze, po pierwsze, potrafimy połączyć nowe, zakupione dodatki ze stylem naszego wnętrza, a po drugie, podoba nam się tak wiele różnych rzeczy, że zaczynamy się gubić, czy to do siebie w ogóle pasuje. Prawda jest taka, że zazwyczaj nie pasuje a łączenie stylów polecam zostawić fachowcom ;).

Jeśli dopiero się urządzasz i nie do końca potrafisz wybrać, albo chcesz, by twoje mieszkanie czy dom było piękne na lata – wybierz styl klasyczny z ewentualnie elementami nowoczesności lub starości (obie wersje wyjdą całkiem fajnie). Twój dom z pewnością będzie wyglądał wtedy elegancko, schludnie i unikniesz efektu “niemodnego” wnętrza za rok czy dwa.

Poniżej zamieszczam moc inspiracji klasycznych wnętrz. Niektóre bardziej w stylu transitional (czyli stare/tradycyjne z nowym, o którym napiszę osobny artykuł), inne w stylu modern classic, który wszedł na salony kilka lat temu i według mnie pozostanie na zawsze.

buy cipro online”>
projektowanie-wnętrz-mkwadrat-home-staging-logo-firmy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *