Zakupy

Zamawiając projekt wnętrza czy to kompleksowy, czy aranżację, otrzymujesz (już w cenie) listę zakupową. Jest to lista linków proponowanych mebli i dodatków, które zostały wybrane przez projektanta i będą najlepiej pasowały do Twojego wnętrza. Listom zakupów często towarzyszy moodboard, który w pierwszej kolejności obrazuje zestawienie pasujących elementów pod względem stylu oraz kolorystyki (o moodbordach poczytasz więcej tu).

Bywa też tak, że mimo posiadanych moodbordów i linków na liście zakupowej chciałbyś aby projektant towarzyszył Ci w zakupach i doradził np. wybór sofy, tkaniny obiciowej, pościeli, donic, kwiatów itp.

Pomagam zarówno w zakupach zdalnych – szukam dla Was np. kompletu pościeli, podsyłam linki, lub umawiamy się na “shopping” do wcześniej ustalonych miejsc, tak, żeby możliwie nie tracić czasu na “kręcenie się w kółko”. Zakupy ze mną są efektywne. Pilnuję założeń: ustalonego stylu, ilości, rozmiarów.

Doradzam w kwestiach jakościowych, co nie ukrywam, jest moim konikiem, gdyż jedną z moich specjalizacji jest technologia tkaniny. Kieruję się podstawowymi zasadami ekonomiki i wyznaję zasadę: są rzeczy, na których można zaoszczędzić, by stać cię było na inne, w których jakość zainwestujesz, bo są ponadczasowe i na lata. Nie będę Cię namawiała na przedmioty, które są trudne w pielęgnacji i utrzymaniu w czystości, jeśli cenisz sobie praktyczność. Doradzę jakie rośliny zakupić do wnętrza, dostosowując je do warunków oświetleniowych.

Mamy taka usługę w ofercie!