metamorfoza-salonu-i-jadalinii-dom-w -stylu-scandic

Metamorfozy wnętrz

Zmiany, zmiany, zmiany. Kiedy masz potrzebę “uładnić” swój dom, bez gruntownego remontu, ale z założeniem, że jesteś otwarty na zmiany, by mieć efekt zupełnie nowego wnętrza, w którym czujesz się dobrze, wtedy warto pomyśleć o metamorfozie. Czasem wystarczy wymiana zasłon, poduszek, powieszenie jakiegoś ładnego obrazu, a czasem będzie konieczna zmiana koloru ścian, zabranie jakiś mebli i dołożenie innych. Czasem też zwracacie się do mnie z prośbą o wydzielenie jakiejś funkcji w pomieszczeniu (np. miejsca do pracy, kąciku zabaw dla dziecka) i przy okazji dokonuje się metamorfoza wnętrza.

Metamorfozy często są tez elementem home stagingu, zwłaszcza do mieszkań przeznaczonych na najem krótkoterminowy, ale również przeznaczonych do sprzedaży (odpowiednie ustawienie mebli, dodanie ładnych poduch na kanapie i odpowiednie zdjęcia potrafią zrobić naprawdę dobrą robotę).

W przypadku metamorfoz pracuję w systemie:

  1. Konsultacja
  2. Moodboardy
  3. Lista zakupowa (i czasem wspólne zakupy)
  4. Drobne remonty (malowanie, wymiana lamp, wymiana listew itp.)

Często zamawiane pod koniec są też usługi sprzątania i profesjonalna sesja zdjęciowa (zwłaszcza w przypadku mieszkań na wynajem lub przeznaczonych na sprzedaż).

Poniżej przedstawiam przykłady metamorfoz wnętrz.

Metamorfoza salonu z jadalnią w domu jednorodzinnym

Niebawem dodam zdjęcia z metamorfozy wnętrza luksusowego mieszkania przeznaczonego na wynajem krótkoterminowy.

projektowanie-wnętrz-mkwadrat-home-staging-logo-firmy