spotkanie-z-projektantem-konsultacja-projektowa

Konsultacje projektowe

Chcesz zlecić zaprojektowanie mieszkania, czy też konkretnego pomieszczenia, lub chciałbyś wprowadzić zmiany np. w salonie, żeby było ładniej i lepiej Ci się żyło? Wtedy najpierw umów się ze mną na spotkanie – konsultację projektową.

Najlepiej zadzwoń lub napisz, jakie są Twoje potrzeby. Co chciałbyś zmienić, zaprojektować. W przypadku projektów, będę prosiła o rzuty pomieszczenia jeszcze przed naszym spotkaniem. Jeśli nie posiadasz rzutów ani żadnych zwymiarowanych rysunków, które konieczne będą do dalszych plac projektowych, a nie chcesz mierzyć wszystkiego sam, możesz zlecić mi tę usługę (dotyczy pomiarów całego pomieszczenia wraz z mierzeniem położenia instalacji elektrycznych, oświetleniowych, wodno-kanalizacyjnych, stałych “przeszkód” we wnętrzu i innych.), dokonam inwentaryzacji podczas pierwszej wizyty. Nie jest ona oczywiście wliczona w czas trwania konsultacji – jest usługą dodatkową i jej koszt zależny jest od mierzonej powierzchni (zobacz cennik).

Podczas spotkania, będę zadawała Ci szereg różnych pytań, by jak najlepiej dopasować projekt do Twoich potrzeb. Wspólnie obejrzymy różne inspiracje, porozmawiamy o możliwych rozwiązaniach. Doda Ci to pewności, że otrzymasz projekt o jakim marzysz a w przypadku metamorfozy, że efekt końcowy, będzie tym, którego pragniesz.

Konsultacja projektowa standardowo trwa 1-1,5h i jest płatna zgodnie z cennikiem. Czasem klienci decydują się na dłuższą konsultację, na której od razu szukamy pasujących dodatków, mebli, rozwiązań, bez zlecania projektu. Oczywiście istnieje taka możliwość i jest to często bardzo efektywna konsultacja – szereg linków do określonych produktów od ręki, porady od ręki itd. W takim przypadku należy doliczyć każdą kolejną godzinę spotkania zgodnie z cennikiem. Natomiast jeśli spotkanie konsultacyjne kończy się podpisaniem umowy projektowej, jest wtedy ona bezpłatna.

projektowanie-wnętrz-mkwadrat-home-staging-logo-firmy