spotkanie-z klientem-katalog-wybieranie-doradzctwo-konsultacja-projektowa

Konsultacje projektowe & home staging

Prowadzę konsultacje projektowe i home stagingowe. Jedne i drugie mogą się odbywać zarówno podczas osobistego spotkania jaki i online. To Ty wybierasz jaka forma jest dla Ciebie najlepsza.

Konsultacja projektowe

Kiedy chcesz zlecić projekt wnętrza (kompleksowy, czy np. tylko kuchni) najlepszym rozwiązaniem będzie spotkać się osobiście. Prawdopodobnie koniecznym będzie domierzenie przyłączy wody, rozkładu instalacji elektrycznej, odległości od parapetu i innych ważnych do zaprojektowania wymiarów. Konsultacje online również są możliwe, choć z pewnością będę Cię prosiła o przygotowanie potrzebnych wymiarów. Jak taka konsultacja projektowa wygląda – przeczytasz tu.

Konsultacja home staging

Konsultacja home staging często może być wystarczająca, by znacząco poprawić jakość mieszkania, czy domu na sprzedaż. I podobnie jak, podczas konsultacji projektowej – podczas spotkania osobistego, nie musisz się przygotowywać, gdyż będąc w mieszkaniu od razu wskażę co warto zmienić lub naprawić. Co usunąć a co dodać. W przypadku konsultacji online – bardzo ważne będą dobre zdjęcia, oddające wygląd mieszkania. Więcej na temat konsultacji home staging przeczytasz tu.

projektowanie-wnętrz-mkwadrat-home-staging-logo-firmy