spotkanie-z klientem-katalog-wybieranie-doradzctwo-konsultacja-projektowa

Konsultacje projektowe & konsultacje home staging

Prowadzę konsultacje projektowe i home stagingowe. Jedne i drugie mogą się odbywać zarówno podczas osobistego spotkania jaki i online. To Ty wybierasz jaka forma jest dla Ciebie najlepsza.

spotkanie-z-projektantem-konsultacja-projektowa

Konsultacje Projektowe

Chcesz zlecić zaprojektowanie mieszkania, czy też konkretnego pomieszczenia, lub chciałbyś wprowadzić zmiany np. w salonie, żeby było ładniej i lepiej Ci się żyło? Wtedy najpierw umów się ze mną na spotkanie – konsultację projektową.

Najlepiej zadzwoń lub napisz, jakie są Twoje potrzeby. Co chciałbyś zmienić, zaprojektować. W przypadku projektów, będę prosiła o rzuty pomieszczenia jeszcze przed naszym spotkaniem. Jeśli nie posiadasz rzutów ani żadnych zwymiarowanych rysunków, które konieczne będą do dalszych plac projektowych, a nie chcesz mierzyć wszystkiego sam, możesz zlecić mi tę usługę (dotyczy pomiarów całego pomieszczenia wraz z mierzeniem położenia instalacji elektrycznych, oświetleniowych, wodno-kanalizacyjnych, stałych “przeszkód” we wnętrzu i innych.), dokonam inwentaryzacji podczas pierwszej wizyty.

Podczas spotkania, będę zadawała Ci szereg różnych pytań, by jak najlepiej dopasować projekt do Twoich potrzeb. Wspólnie obejrzymy różne inspiracje, porozmawiamy o możliwych rozwiązaniach. Doda Ci to pewności, że otrzymasz projekt o jakim marzysz a w przypadku metamorfozy, że efekt końcowy, będzie tym, którego pragniesz.

Konsultacja projektowa standardowo trwa 1-1,5h i jest płatna zgodnie z cennikiem. Czasem klienci decydują się na dłuższą konsultację, na której od razu szukamy pasujących dodatków, mebli, rozwiązań, bez zlecania projektu. Oczywiście istnieje taka możliwość i jest to często bardzo efektywne rozwiązanie – szereg linków do określonych produktów od ręki, porady od ręki itd. W takim przypadku należy doliczyć każdą kolejną godzinę spotkania zgodnie z cennikiem. Natomiast jeśli spotkanie konsultacyjne kończy się podpisaniem umowy projektowej, jest wtedy ona bezpłatna.

Szybki-Home-staging-Quick-HS

Konsultacje Home Staging

Konsultacja home staging często może być wystarczająca, by znacząco poprawić jakość mieszkania, czy domu na sprzedaż. I podobnie jak, podczas konsultacji projektowej – podczas spotkania osobistego, nie musisz się przygotowywać, gdyż będąc w mieszkaniu od razu wskażę co warto zmienić lub naprawić. Co usunąć a co dodać. W przypadku konsultacji online – bardzo ważne będą dobre zdjęcia, oddające wygląd mieszkania.

Konsultacja HS będzie służyć przede wszystkim ocenie wnętrza oraz uzyskaniu wskazówek – jak poprawić jego jakość. Wskażę to, na co dotychczas nie zwróciłeś uwagi, a może powodować, że twoje wnętrze wydaje się mniejsze, mniej przytulne i w efekcie wyglądać niezbyt dobrze. Zlecę usunięcie zbędnych przedmiotów, tak by nieruchomość nie wyglądała na zagraconą, oraz aby nie przykuwały uwagi osobiste rzeczy mieszkańców.

Podpowiem ci jak uzyskać poczucie przestrzeni. Wskażę elementy, które wymagają naprawy, poprawy, odświeżenia. Doradzę jak zneutralizować kolory, jak ustawić meble, jakie wybrać, jakich użyć dodatków. Jak ustawić światła w mieszkaniu. W ramach konsultacji ustalimy zakres prac niezbędny do uzyskania pożądanego efektu.

Szykując mieszkania w ramach home stagingu łączymy wiedzę z zakresu projektowania, marketingu oraz psychologii.

W przypadku konsultacji online będziemy Cię prosić o przesłanie zdjęć lub/i nagranie filmiku. Możemy od razu połączyć konsultację z “rekonstrukcją”, czyli na miejscu poprzestawiamy, posprzątamy, dołożymy parę elementów dekoracyjnych i zrobimy zdjęcia – czyli Quick HS (szybki home staging).

projektowanie-wnętrz-mkwadrat-home-staging-logo-firmy