aranżacja-wnętrza-home-staging-konsultacja-home-staging

Konsultacje Home Staging

Konsultacja HS będzie służyć Ci przede wszystkim ocenie wnętrza oraz uzyskaniu wskazówek – jak poprawić jego jakość. Wskażemy to, na co dotychczas nie zwróciłeś uwagi, a może powodować, że twoje wnętrze wydaje się mniejsze, mniej przytulne i w efekcie wyglądać niezbyt dobrze. Zlecimy usunięcie zbędnych przedmiotów, tak by nieruchomość nie wyglądała na zagraconą, oraz aby nie przykuwały uwagi osobiste rzeczy mieszkańców.

Podpowiemy ci jak uzyskać poczucie przestrzeni. Wskażemy elementy, które wymagają naprawy, poprawy, odświeżenia. Doradzimy jak zneutralizować kolory, jak ustawić meble, jakie wybrać, jakich użyć dodatków. Jak ustawić światła w mieszkaniu. W ramach konsultacji ustalimy zakres prac niezbędny do uzyskania pożądanego efektu. Jeśli będziesz chciał zajmiemy się również pracami remontowymi oraz zrobieniem zdjęć.

Szykując mieszkania w ramach home stagingu łączymy wiedzę z zakresu projektowania, marketingu oraz psychologii.

W przypadku konsultacji online będziemy Cię prosić o przesłanie zdjęć lub/i nagranie filmiku. Możemy od razu połączyć konsultację z “rekonstrukcją”, czyli na miejscu poprzestawiamy, posprzątamy, dołożymy parę elementów dekoracyjnych i zrobimy zdjęcia – czyli Quick HS (szybki home staging).

projektowanie-wnętrz-mkwadrat-home-staging-logo-firmy